Openingstijden: 11:30-17:30 Leeftijd: +18
The Climax Presents : PORN DREAMS
Hebben jullie zin in een absurd geile namiddag? Met 6 ECHTE INTERNATIONALE PORNOSTERREN?! Dat kan natuurlijk.. bij ons, THE CLIMAX , the craziest club in Belgium.
Wij stellen u voor PORNSTARS : KIMBERLY X - MELODY PLEASURE (UK) - INA LATINA - MARION - THE SQUIRTQUEEN - ISAURA.
Jawel jullie lezen het goed, twee van de bekenste pornosterren van België en de UK komen een namiddagje lekker gangbangen, met jou!! En ze nemen natuurlijk nog een paar echt geile sletjes mee ook.
KIMBERLY X nodigt haar geil vriendinnetje MELODY PLEASURE uit en maakt zo een uitzonderlijke uitstap naar onze TOPCLUB en nodigen jou uit om mee te komen spelen.. een ongeziene kans en nooit ergens anders voorgedaan in de clubwereld.
Dit kan JIJ meemaken voor slechts €150!
Een echte PORN DREAM kan voor jou uitkomen!
Wij staan bekend om onze kwaliteit, en wat wij zeggen , doen wij ook. Geen valse reclame met verleidende cijfers of zogezegde actieve koppels , die toch alleen maar komen gluren.
Bij The Climax is het allemaal echt en DAAROM zijn WIJ de NR.1 in België!
TAKE YOUR CHANCHE
XXX TEAM CLIMAX
All-In formule inclusief:
* uitgebreid warm- & koud buffet van 11:30 tot 16:00 uur;
* alle soorten A-label drank;
* airconditioning in discotheek & bovenverdieping;
* verschillende hygiënische, erotische speelkamers;
* GRATIS parking;
* lockers;
* handdoeken, condooms;
* binnen- & buitendouches;
* rokersruimte;
* gezellige ruime tuin.
Prijs:
* koppels: € 50,-
* dames: € 0,-
* heren: € 150,-
Dresscode:
Onmiddellijk na binnenkomst is een verplichte dresscode voor al onze gasten die inhoudt:
* dames: lingerie, topless, leder/lak/metal, naakt …
* heren: boxershort, leder/lak/metal, naakt,…

